سکونتگاهی برای همه

موضوع ضیافت نهم : حس مکان در فضاهای شهری

مهلت اعلام نظر در زمینه موضوعات اعلام شده در ساعت ١١:۵٩ شب سه شنبه ١٢ آذر ١٣٨٧ به پایان رسید. بسیار خوشحال هستیم که استقبال از ضیافت نهم ، مطلوب بوده است . این ضیافت تا این لحظه دارای بازخورد های جالبی بود ه است.امید است در ادامه و مشخص شدن موضوع نهایی سایر دوستان که موضوع دیگری را انتخاب کرده بودند نیز در ضیافت شرکت کنند .

اما موضوع نهایی ضیافت ، موضوع شماره دو :

حس مکان در فضاهای شهری

.....................................................................................................

توضیحات کمی درباره ضیافت نهم :

١- ٢٩ نفر در نظر سنجی ضیافت شرکت کرده اند که تعداد  آرا به شرح زیر می باشد :

موضوع اول : ١١ رای

موضوع دوم : ١۴ رای

موضوع سوم : ۴ رای

٢- فاصله نزدیک بین آرای موضوع اول و دوم تا دو روز آخر ما را دچار یک استرس خوشایند کرده بود ، زیرا اگر به تعداد برابر رای می آوردند، در اعلام موضوع نهایی به مشکل بر می خوردیم و مجبور بودیم آرای خود را نیز در صندوق بیاندازیم( در حال حاضر "سکونتگاهی برای همه" به هر سه موضوع به یک دید نگاه می کند)

......................................................................................................

اما در ادامه :

١- از تمامی دوستان عزیزی که زحمت اعلام برنامه ضیافت را در سایت خود کشیده اند کمال تشکر را داریم، از جمله :

بهرام هوشیار یوسفی و آرونا

نینا شاهرخی

امین رستنده

فخرالدین پورامامی

امیر فلاحی

مهدی مطلق

و تشکر از دوستانی که شرکت آنان برای ما بسیار مهم بود ازجمله:

دکتر کاشانی جو

دکتر میر غلامی

مهندس یوسف پور

و سایر دوستان

بنا بر اعلام قبلی مهلت نگارش مطالب تا اول دی ماه بود که بنا بر درخواست عده ای از دوستان این زمان تا ۵ دی ماه تمدید شد. لطفا مطالب خود را در باز ه زمانی ( ١٣ آذر تا ۵ دی ماه) بنویسد و "سکونتگاهی برای همه" را در جریان نگارش مطالب خود قرار دهید .

نکته ١: یکی از دوستان( محبوبه منظمی)  اعلام کرده بود که وبلاگ ندارد ولی در ٣۶٠ دارای صفحه ای است با توجه به اینکه در آنجا هم محیطی شبیه بلاگ وجود دارد ایشان  می تواند مطلب خود را در آنجا نیز قرار دهد و لینک آن را به ما اعلام نماید.

سوال : بعضی از دوستان در مورد نحوه شرکت در ضیافت سوال می کردند که آیا اگر از آنها دعوت شده باشند باید در ضیافت شرکت کنند ؟

جواب : شرکت در ضیافت برای تمام وبلاگ نویسان آزاد است و ارسال دعوت نامه برای تعدادی از دوستان به علت شناخت محدود ما بوده است و قصور از ماست ، حتی اگر در نظر سنجی نیز شرکت نکرده باشید در مرحله دوم در زمینه موضوع به تایید رسیده می توانید مطلب نگارش نمایید.

پی نوشت :

با تذکر بهرام هوشیار یوسفی یک سالگی ضیافت را تبریک می گوییم ، و جای کوروش رفیعی را خالی می کنیم ، امید است در هر کجایی که هست موفق باشد.

   + محمدرضا منعام ; ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()