استعفا بالا ترین مقام پردیس هنرهای زیبا و حواشی آن

من خودم امروز شنیدم ولی انگار چند روزی می گذرد ، "سید محسن حبیبی" استاد گروه شهرساری و رئیس پردیس هنرهای زیبا به علت بروز درگیری های وقایع 16 آذر از سمت خود استعفا داده است.خبرهای زد و نقیض زیاد است که نمی توان آنها را بازگو کرد ولی با نگاهی به این سایت می توان تفکرات نزدیکان دولت را نسبت به این واقع دید.

/ 6 نظر / 26 بازدید
emer

سلام اگه دردو دل داری یا یک حرف نگفته بیا به وبلاگم تا حرفات رو نمایش بدم dadedell.persianblog.ir

هومن

دكتر حبيبي شايد به دليل نگاه تاريخي كه به مسائل دارند خيلي عجولانه تصميم نمي گيرند ياد دارم چندين بار اين جمله كه شايد نوه هاي شما آن چيزي را كه شما مي خواهيد ببينند را تكرار كرد، اما اين دارد و دسته و برخي ديگر از دار و دسته ها با ايشان مشكل دارند، وقتي رئيس دانشگاه عوض شد به دنبال تغيير او بودند و چند بار هم سعي كردند جنجال بيافرينند، مطمئن باشيد برخي ازين ماجراها هم براي تغيير اوست، البته او كسي نبود كه سكوت را تا حد خيانت ادامه دهد، در هر حال حيات علمي او مهم تر از بازي هاي سياسي است كه بر سر او مي آورند... شايد دادستاني نديده است كه رفتن را انتخاب كرده

قسمت اینه که به طریقه غیرعلمی دست این آدم غیرعلمی از سر شهرسازی این کشور کوتاه بشه...فقط میمونه دکتر!عزیزی که البته اون نون به نرخ روز خوره خوبیه

Amin

Everything is just joke! Scientific!!! Universities!!! Professors!!! Researchers!!! WE ARE IN PROGRESS!!!. We are the best! Hooooraaaaaa!!!!

هومن

شهرسازی ایران نباید چیزی باشد که دست یک نفر باشد و آنهم با رفتنش از ریاست دانشکده این دست کوتاه شود.البته نا اهلان هم نبايد جاي ديگران را اشغال كنند. اين برخورد غير علمي است كه تكليف زندگي علمي يك نفر كه ادعاي آن را دارد در خارج از حيطه علم معين كنيم.

فارغ التحصیل شهرسازی دانشگاه تهران

فعلا که متاسفانه امثال این افراد غیرعلمی(از دید دنیای آکادمیک جهانی) فضای شهرسازی دانشگاهها رو تو دستخود گرفته و اجازه تنفس نمی دهند..