زبان فارسی به سرویس ترجمه گوگل افزوده شد

این خبر به نقل سایت الف واقعا من رو متعجب و خوشحال کرد. مدتها بود google

سیستمی را برای سایر زبان های دیگر دنیا جهت ترجمه دایر کرده بود و بسیار خوشحال هستیم که این سیستم برای فارسی زبانان هم دایر شده است.حال متن خبر:

گوگل زبان فارسی را به زبان‌های سرویس Google Translate که به‌طور خودکار ترجمه به یک زبان یا برگرداندن متن از آن زبان به زبان‌های دیگر را فراهم می‌کند، افزود.

به گزارش ایسنا، گوگل اظهار امیدواری کرده است این سرویس که به نشانی http://translate.google.com قابل دسترس است، برای برقراری ارتباط مورد استفاده افراد داخل و خارج از ایران قرار بگیرد.

به گفته یکی از دانشمندان گوگل، این سرویس خالی از ایراد نیست از این رو احتمال بروز اشتباه وجود دارد و این سرویس در حال حاضر برای ترجمه بین زبان انگلیسی و فارسی بهینه شده اما گوگل در حال کار برای بهبود ترجمه بین فارسی و زبان‌های دیگر Google Translate است.

پی نوشت:

به سلامتی هر چی سایت upload عکس هم که فیلتر شده است.

/ 4 نظر / 25 بازدید
افشین

سلام وبلاگت خیلی جالب و خوبه .سری هم به سایت من بزن . آخرین اخبار روز و مطالب بسیار متنوع و خواندنی که روزی چند بار آپدیت میشه . موفق باشی.

پارمیدا

سلام محمد آقا وبلاگ قشنگی داری.خیلی جالبه.یه جورایی متفاوته. به وبلاگ منم سر بزن.خوشحالم میکنی. یه سوپرایز برات دارم.خیلی ها طالب شدن. منتظرتم.نظر یادت نره. مرسی

نوید

این امکان جدید را به همه ایرانیان تبریک می گم ، حالشو ببریم

محمد

سلام. كار خيلي خوبيه ولي نقص داره. بهر حال از اينكه معرفيش كردين بسيار متشكرم