میزبان ضیافت نهم معماری+شهرسازی

سلام

با نظر آقای علی اعطا میزبان ضیافت هشتم ، سکونتگاهی برای همه جهت برگزاری ضیافت نهم معماری انتخاب شد. البته با شرایطی متفاوت نسبت به سایر ضیافت ها.

برای اولین بار است که این ضیافت به یک وبلاگ کاملا شهرسازی سپرده می شود و این فعل در راستای شرایطی که در اینجا بیان شده است ، عملی می شود .

در این دوره قرار است موضوعات به صورت میان رشته ای بیان شود( معماری + شهرسازی) به عبارتی این قابلیت در موضوعات وجود داشته باشد که در صورت انتخاب یک موضوع از سایر موضوعات مطرح شده این توانایی در دو گروه باشد تا بتواند در مورد آن بنویسند.

به هر حال امیدواریم بتوانیم این ضیافت را به نحوه احسنت برگزار نماییم.

برنامه کامل به همراه موضوعات را تا 48 ساعت آینده بر روی سایت می گذاریم.

با توجه به سنت زیبایی که خانم نینا شاهرخی ، میزبان ضیافت شش+1، گذاشتند و در دوره هشتم هم اجرا شد ، پوستر ضیافت نیز جهت اطلاع رسانی سریع تر در وبلاگ قرار خواهد گرفت.

از شما تقاضا داریم در صورت داشتن هر گونه نظر و یا پیشنهادی برای ما پیغام بگذارید و یا اینکه به ایمیل های زیر مکاتبه نمایید :

mohammadrezamonam@gmail.com

farnazzarabian@gmail.com

monam@urbanism.ir

محمدرضا منعام  -   فرناز ضرابیان

/ 5 نظر / 7 بازدید
ابوالفضل

پیش از این نیز وبلاگ شهرسازی میرغلامی ضیافت سوم یا چهارم را میزبانی نموده بود و شما اولین نیستید

مریم

پیشنهاد میشه همونطور که از اول ضیافت ها رسم بود برای تک تک وبلاگها کامنت بگذارید و از آنها به طور رسمی دعوت به عمل آورید.

ندا

سلام در صورت امکان به عنوان مدیر ضیافت ودر جهت بالا بردن سطح علمی ضیافت از دوستان بخواهیدکه منابع ومراجع خود را به فرم مرسوم در انتهای مقاله ذکر کنند.(در سایر ضیافتها این موضوع به صورت جدی رعایت نشده) با تشکر

امین رستنده

پیشنهاد می کنم در این برنامه ای که اسمش را گذاشتید "ضیافت" مقالات معتبر سال 2008 از نظر مخاطبین لینک شود. شاید بتواند مفید تر باشد... به طور مثال مقالاتی از ساینس دایرکت (انگلیسی) و مقالات فارسی مجلات علمی پژوهشی. و شدیدا از مطالب سبک سرانه و تحلیل های بی مورد و مطالب بی رفرنس و آرزوهای بزرگ و قصه هزار و یک شب پرهیز کنید. این پیشنهاد من و نظر شخصی من بود...